Субота, 23.11.2024, 23:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Писарівський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Категорії розділу
Афоризми
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 100
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Батькам

Негативний бік усіх соціальних мереж

Негативний бік усіх соціальних мереж:

1) Анонімність. Не раз користувачі прикриваються різними псевдонімами (ніками), займаються тролінгом, пишуть образливі коментарі, можуть ширити безвідповідально важкі наклепи. Забувається чомусь  етикет у таких мережах як Facebook, Twitter, Flickr, Myspace, Vkontakte тощо.

2) Віртуальне хижацтво. Певні особи з окремими психологічними проблемами шукають собі весь час наступну «жертву», отримуючи своєрідне задоволення. Так можна бути прилюдно «змішаним з болотом». Зауважте, що ця проблема існує теж і між християнами...

3) Створення сторінок від твоєї особи, наприклад, неприятелями, що хочуть за щось відімстити, скомпрометувати, якщо не добавив когось у друзі з декотрих причин, було раніше певне непорозуміння і т.п. Переважно ці дії (чужі сторінки під твоїми персональними даними) є незаконного характеру і можуть так само бути проблеми із судом-поліцією. Був такий випадок, що в одного хлопця та дівчини перервалися якось стосунки і хлопець створив від імені дівчини сторінку на Myspace, подавши там її... інтимне фото. Дівчина, довідавшись про все, здійснила потім самогубство... Одна сестра-монахиня ще мені розповідала, що спілкувалась довший час через Facebook із одним начебто знайомим їй священиком, а потім виявилося, що насправді це був не він реальний, тобто сторінка в дійсності існувала без його відома...

4) Нестримний спам. Є заохочення під виглядом «безвинних» лінків (посилань) перейти на різні невідомі сайти, особливо з вірусами, що відтак полонять комп'ютер. Спамери продовжують робити свою брудну роботу. Читаємо, до речі, що соціальна мережа Facebook відсудила у громадянина Канади 874 млн за спам. Атаки спамерів (хакерів) є скрізь. Буває, спамлять і від твоєї особи...

5) Порнографія та насилля. Навіть дуже не бажаючи наткнутися на ці нездорові явища, можеш попасти в небезпеку. Тиснеш на одне посилання, а вистрибує цілком інше... Реклама є й оманлива. Як відомо, теж неповнолітні користуються нині соціальними мережами. Не весь їхній контент (зміст) є корисний - численні сторінки, файли, співтовариства тощо. Розпусні сайти та також ті, де має місце море агресії чи крові, руйнують світло в серці, автентичні людські цінності під сонцем.

6) Магія (окультизм). Різна реклама гороскопів, сатанізму, карт Таро, магічні ігри, окультні дотатки (приложения по-російськи), на сайті Vkontakte, наприклад, зокрема для дітей, що не раз просто не знають про явну духовну шкоду для чистоти душі від таких окультно-магічних забавок, що мають плив і на життя поза веб-простором.

7) Аморальність із бездуховністю. Сплеск усіх відомих людських пристрастей, навіть досить низьких. Без встиду й совісті, як кажуть.

8) Крадіжка приватної інформації. У соціальних мережах є люди з різними намірами... Це як відбиток усього, що бачимо щодня у реальному світі. Не бракує там і кримінальності, потаємних шпигунів, які теж можуть написати про себе неправдиву інформацію у профілі чи замаскуватися під знайому нам людину, про що вже згадувалось вище. Фотографії (щось інше особисте) можуть в якусь пору «полетіти світом». Наслідки можуть бути непередбачуваними, зокрема коли бодай трохи не захиститися... Взагалі Інтернет, а особливо відомі соціальні мережі, сильні цього світу фінансують і використовують з метою тотального контролю над усім людством.  Все фіксується, тобто всі бродіння віртуальним простором. Ніщо не зникає безслідно... 

9) Цілковита залежність від соціальних мереж аж до «втрати дихання». Це не міф! Майже весь час витрачається на віртуальних друзів, спілкування (чати, блоги і форуми) в мережі, часами на тривале бродіння Інтернетом без мети, лишень з єдиною фіктивною метою – «вбити час». Віртуальна дружба витісняє реальну. Скаржаться часом друзі з-поза веб-простору, що, наприклад, ти їх замінюєш комп'ютером-ідолом, «контактами», кібер-стосунками і т. д. Починаються всякого роду психологічні проблеми, депресії, поганий сон; виникають конфлікти в реальному існуванні. Якщо зникає на певний час доступ до Інтернету, то наступає «велике горе», відбираючи хороший настрій. Справжнє життя не заміниш нічим до кінця... Тільки від Господа варто бути залежним у позитивному значенні слова, щоб стати незалежним від гріха.

10) Відкрите богохульство на межі войовничого атеїзму. Зневага твоєї безцінної віри та висміювання сакрального, релігії як такої. Певні користувачі теж беруть собі псевдо Папи Римського, Діви Марії чи Ісуса Христа і чинять явно святотатські діла, нехтуючи всім святим і найблагороднішим.

Категорія: Батькам | Додав: pisarivka (06.12.2012)
Переглядів: 675 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Погода
Цей день в історії
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Copyright MyCorp © 2024