Середа, 14.04.2021, 06:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Писарівський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Афоризми
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 99
Форма входу

Інформація про сайт

 

Офіційний сайт 
Комунального закладу "Писарівcький заклад загальної середньої освіти" Кодимської міської ради Одеської області


Ми дуже раді, що Ви завітали до нас!

        Наша школа була заснована в 1880 році священником Володимиром Подруцьким. Школа має багату історію та давні традиції, які ми всіляко зберігаємо та продовжуємо. В її стінах у різні роки працювали самовіддані педагоги, а випускниками школи є передові люди, які знані не тільки в Україні, а й за її межами, справжні фахівці своєї справи. Наприклад, український поет Гай-Головко Олесь Несторович (1910-2006), академік НАН України, мовознавець Мельничук Олександр Савич (1921-1997)... На честь цих людей названі вулиці в селі.
    Школа знаходиться в постійному розвитку, здійснює пошук перспективних форм навчання, удосконалює матеріальну базу, опановує освітні горизонти та втілює свої розробки в практику, піклується про дозвілля своїх учнів. Учні школи постійно займають призові місця на різних конкурсах  та змаганнях, що дає нам наснагу до подальшого розвитку.
     Сайт дасть Вам детальну інформацію про: історію школи; предмети, що викладаються у школі; адміністрацію школи; педагогічний колектив школи; досягнення учнів у навчанні; наші методичні розробки; все те, що відбувається у школі.

 

 

 

Наше географічне положення:

 

 

48°02′56″ пн. ш. 29°02′53″ сх. д.

 

 


Адреса:    66031, Одеська обл, Кодимський р-н, с. Писарівка, пров. Шкільний 1

 

 

   

     Сподiваємось, що Вам буде цiкаво познайомитися з життям нашої рiдної школи, ми станемо друзями, i Ви будете нашими постiйними відвідувачами.

   Зареєструвавшись на сайті, Ви зможете додавати свої фотографії, статті, документи… Таким чином залишите свій слід в історії школи.

Адміністратор сайту: вчитель інформатики - Шутяк Володимир Семенович

 


Copyright MyCorp © 2021