Середа, 14.04.2021, 07:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Писарівський НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ"

Афоризми
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 99
Форма входу

Корисні сайти

Адреси сайтів:

Освітні сайти для педагогів

/Files/images/75849541_f7a27df99773.gif

Освітньо-інформаційні ресурси

Національна бібліотека України для дітей

Тут Ви знайдете актуальну інформацію про життя Бібліотеки та інших дитячих бібліотек України, дізнаєтесь про найкращі сучасні видання для дітей, зможете здійснити пошук в нашому електронному каталозі, ознайомитися з перлинами книговидання для дітей з Фонду рідкісної книги, задати питання бібліографу тощо.

Харківська обласна бібліотека для дітей

Сучасна дитяча бібліотека, де кожен бажаючий може знайти корисний, пізнавальний матеріал. Ласкаво просимо завітати на сайт Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Бібліотека Департаменту освіти Харківської міської ради
http://edu.kharkivosvita.net.ua/content/4/49
Велика бібліотека художньої літератури, твори за шкільною програмою; методична література.

Перша Українська електронна бібліотека підручників
http://pidruchniki.com.ua/

Електронні підручники з різних дисциплін: історії, права, географіїї, економіки, екології, тощо.

Поетика. Бібліотека української поезії
http://poetry.uazone.net/

Тексти творів українських поетів від 17 до 21 століття, біографії авторів, статті. Народні й сучасні пісні.

Бібліотека української літератури
http://www.ukrlib.com.ua/books/
Ukrlib - це найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок пропонує також літературну енциклопедію, біографії, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів з української та зарубіжної літератури.

«Школьная библиотека»
Вся школьная программа по литературе на одном сайте!
Бесплатно и в разных электронных форматах собраны все:
от классиков до современников

Большая бесплатная библиотека
http://tululu.ru/
Здесь вы можете читать книги онлайн или же бесплатно скачать в любом из выбранных форматов: txt, jar и zip. Кроме большого собрания книг разных жанров на сайте можно найти статьи о чтении, отзывы о книгах, советы.

Бібліотека світової літератури
http://www.ae-lib.org.ua/

Бібліотека поповнювалася хронологічно, починаючи з давньогрецької літератури. На сьогодні більш-менш повно представлена давньогрецька та давньоримська література, Середньовічна література, а також література для дітей. Менш повно - література Відродження та XVII століття.

Проект створений певною мірою для того, щоб надати користувачеві всі обов'язкові за шкільною програмою твори, оскільки часто у шкільних бібліотеках їх нема чи вони важкодоступні, а також щоб надати додатковий матеріал - статті, дослідження, підручники - вищого рівня ніж розраховані для шкіл.

Е-бібліотека «Чтиво»
http://chtyvo.org.ua/

Е-бібліотека «Чтиво» — це книгозбірня україномовної літератури. Тексти будь-якого твору можуть бути представлені у різних, в т.ч. заZIPованих, форматах (*.txt, *.html, *.doc, *.rtf, *.fb2, *.pdf, *.djvu) у кодуваннях Windows 1251 або UTF-8.
Багато літератури за шкільною програмою

Детская электронная библиотека "Пескарь"
http://peskarlib.ru/

В виртуальной библиотеке «Пескарь» собраны все лучшие рассказы и сказки для детей русских и зарубежных писателей, а также сказки народов мира. Все произведения доступны для чтения в режиме on-line

Бесплатная виртуальная электронная библиотека – ВВМ
http://www.velib.com/

В этой электронной библиотеке Вы найдете шедевры мировой литературы (русской, украинской и зарубежной), ознакомитесь с произведениями и биографиями великих писателей, поэтов и историков, а также с произведениями устного народного творчества, работами по религии и истории, все произведения доступны для чтения в режиме on-line, также можно скачать понравившиеся книги в формате fb2.

Раздел "Школьникам" создан для помощи школьникам и студентам. С его помощью можно быстро найти и ознакомиться с необходимой для изучения, в рамках школьной программы, литературой. В этом разделе Вы имеете уникальную возможность просмотреть списки рекомендованной для изучения литературы, составленные с разбивкой по этапам образования и с учетом специфики изучения литературы в различных школах, быстро перейти к тексту необходимого произведения.

Readr – читатель двадцать первого века
http://readr.ru/
В электронной библиотеке WebReading собраны книги для он-лайн чтения. Здесь можно найти как классическую, так и современную литературу, в том числе произведения для внеклассного чтения и для уроков литературы..

Либрусек
http://lib.rus.ec/
Большое собрание книг разных жанров. Основной формат в библиотеке fb2

Фундаментальная электронная библиотека "Русская литература и фольклор" (ФЭБ)
http://www.feb-web.ru/
Фундаментальная электронная библиотека "Русская литература и фольклор" (ФЭБ) - полнотекстовая информационная система по произведениям русской словесности, библиографии, научным исследованиям и историко-биографическим работам. Основное содержание ФЭБ представляется в электронных научных изданиях (ЭНИ), каждое из которых посвящено отдельному автору (Пушкин, Лермонтов, ...), жанру (былины, песни,...) или произведению ("Слово о полку Игореве",...).
Особенности ФЭБ: точность представления и описания информации, системность формирования, развитые средства навигации и поиска.

Военная литература
http://militera.lib.ru/1/lists/index.html
Собрание текстов, имеющих отношение к военной истории и истории войн. Первоисточники, архивные документы, мемуары, исследования, проза и поэзия, биографические работы, пропагандистские материалы, статьи, книги по истории техники и оружия, уставы и наставления и др.

Большая часть текстов, собранных на сайте, касается Второй Мировой войны. Здесь также можно найти произведения о войне, которые изучаются в школе.

Библиотека Гумер - гуманитарные науки
http://www.gumer.info/
В этой библиотеке собраны полнотекстовые документы по различным общественно-гуманитарным наукам (истории, экономике, педагогике, литературе, религии и т.п), есть научно-популярные издания, художественная литература, в том числе юмористическая, учебники и книги на иностранных зыках

Электроная библиотека bookz.ru
http://bookz.ru/
В электронной библиотеке bookz.ru Вы можете бесплатно скачать книги, справочники, журналы и словари в электронном виде.

Электронная библиотека АЛЬДЕБАРАН
Альдебаран - крупнейшая электронная библиотека on-line. Здесь собрана бесплатная художественная, учебная и техническая литература и книги различных жанров: детективы, фантастика, русская и зарубежная литература, стихи и поэзия, любовные романы, детская литература, фэнтези и т.д.

В виртуальной интернет библиотеке Альдебаран вы можете скачать бесплатные электронные книги, книги для КПК, а также почитать стихи и прозу онлайн.

Одесская электронная библиотека
http://virtlib.odessa.net/
Собрание книг различной тематики. Удобный поиск по названию, автору, тематике, ключевым словам

Библиотекарь.Ру.
Электронная библиотека нехудожественной литературы
http://bibliotekar.ru/
Библиотекарь.Ру (Библиотекарь Точка Ру) - электронная библиотека нехудожественной литературы по русской и мировой истории, искусству, культуре, прикладным наукам. Книги, периодика, графика, справочная и техническая литература для учащихся средних и высших учебных заведений.

Электронная библиотека ГЛОБУС
http://reeed.ru/lib/
Большое собрание книг различной тематики. Доступные форматы – ePub, fb2, rtf

Дорогі читачі! Якщо ви все ж таки не знайшли потрібну книжку у нашій бібліотеці, але вам дуже захотілося її прочитати, пропонуємо відвідати безкоштовну електронну бібліотеку.

Ось декілька адрес, підібраних спеціально для Вас

http://www.ukrlife.org - Велика віртуальна книгозбірня, в якій можна знайти не лише добре відомі твори української літератури, а й багато невідомих, раніше не друкованих творів.

http://www.lukoshko.net - ЛУКОШКО СКАЗОК - народні казки, письменники-казкарі, вірші для дітей, дітям про тварин та багато іншого.

http://ukrlib.com.ua - Мабуть, найкраща бібліотека української літератури. Тут можна безпроблемно завантажити книжки українських авторів і український переклад найвідоміших світових письменників. Вражає неймовірна кількість критичних статей, рефератів, стислих переказів творів та інших матеріалів.

http://www.bookz.ru - Велика бібліотека з дуже зручним інтерфейсом та широкою базою книг. Тут можна легко скачати будь-яку книгу – від класики до новинки сучасної літератури, а також знайти різні довідники, журнали і словники.

http://Litera.edu.ru - Величезний російський освітній портал, створений при підтримці міністерства освіти і науки РФ. Можна скачати усе, що потрібно для навчання або загального розвитку.

http://Lib.ru - Бібліотека Максима Мошкова – мабуть, Інтернет-ресурс електронних книг. Тут можна знайти твори відомих авторів і початківців. Бібліотека складається з багатьох розділів: від класики до наукової літератури. Також є каталог посилань на інші бібліотеки і великий форум.

http://www.litportal.ru - Російський літературний портал, тут легко знайти практично все: від літератури до посилань на кінофільми. Ресурс підтримує безліч тематичних форумів і чатів. Він має багато тестів і розважальних сторінок. Але головна фішка порталу – база різноманітних творів, яка включає практично усі жанри світової та сучасної літератури.

http://www.fenzin.org - Найкращий портал для любителів фентезі та фантастики. Представлена найбільша база книжок, яка постійно оновлюється.

http://bookLand.net.ua - Магазин електронних книг. На сайті є широкий перелік рубрик. Серед них - дитяча література та книги шкільної програми (5 -11 клас), які можна перечитати в он-лайн режимі або скачати на носій.

http://poetyka.uazone.net - Бібліотека української поезії. На сайті представлені різні періоди української поезії, переклади зарубіжних авторів та народні пісні. Абетковий покажчик поетів дуже зручний для користування.

АДРЕСИ САЙТІВ, НА ЯКИХ МОЖНА ЗНАЙТИ

Ви ж не думаєте, що в Інтернеті немає муль­тиків? Обов'язково є!

http://skazochki.narod.ru — чудові дитячі мультфільми

http://www.children.kulichki.net — і тут теж є мультики.

Книжкові гори

Інтернет - це велетенська бібліотека. Якщо любите читати — вам сюди:

http://abetka.ukrlife.org - «Весела абетка». Казки, приказки, загадки, скоромовки і чи­танка - для вас, юні читачі

http://www.dedushka.net/ - дитяча мережева бібліотека (російською мовою)

http://skazochki.narod.ru — вірші, казки на­родів світу, загадки.

http://www.lib.ru/TALES/ — казки, дитячі повісті.

http://www. 1001skazka.com — всім, хто лю­бить слухати казки.

http://wowwi.orc.ru — окрім казок тут зна­йдете і ігри

http://www.skazka.com.ru/ — міфи, легенди та казки народів світу, літературні казки.

Казки про тварин

Про нові надходження до нашої бібліотеки ти довідаєшся тут
А журнали почитаєш на сайтах:

http://www.merrypictures.ru — «Веселые кар­тинки» - улюблений дитячий журнал

http://www.cofe.ru/read-ka - «Почитай-ка» -казковий журнал для малюків

http://www.kinder.mksat.net/zines/enter.htm — ілюстрований електронний каталог дитя­чих журналів на сайті дитячої міської бібліо­теки М.Миколаєва

ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

Міністерство освіти і науки України
http://www.mon.gov.ua
Освіта та наука України: нормативні акти, база даних ВУЗів та шкіл, новини.

Освіта-UA
http://osvita-ua.net
Новини. ВНЗ. Тестування. Школа: школа сьогодні, управління, технології навчання, виховання школярів, психологія, позашкільна робота, підвищення кваліфікації, теорія, навчальні програми, оцінювання, законодавство, журнали.

Освіта в Україні
http://www.ednu.kiev.ua
Українські організації, пов'язані з освітою. Вищі та середні навчальні заклади. Освіта за кордоном, гранти. Преса. Виставки та семінари. Дистанційне навчання.

Освітній портал - освіта в Україні, освіта за кордоном
http://www.osvita.org.ua
Довідник ВНЗ України. Зовнішнє тестування. Абітурієнту. Новини освіти та науки України та закордону. Каталог освітніх сайтів. Форум. Реферати, курсові, дипломні. Освіта за кордоном.

Шкільний портал "Острів знань"
http://ostriv.in.ua
Комплексна інформація про навчання і дозвілля. Чинні навчальні програми, методичні документи. Деякі окремі аспекти навчання. Плани роботи шкіл, атестація. Сценарії проведення свят, вікторин. Зарубіжний досвід. Обмін педагогічним досвідом, обговорення, поради, точки зору. Про історію освіти, навчання та видатних педагогів. Питання ліцензування освітньої діяльності в Україні. Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів. Огляди українських педагогічних видань, дайджести, публікації.

Вчитель вчителю, учням та батькам
http://teacher.at.ua
Накази, листи, рекомендації. Поради та рекомендації для вчителів та батьків. Поради психолога.

сайт з рефератами http://www.parta.com.ua/


ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Портфоліо вчителя
http://aura.at.ua
Інформація для вчителя початкової школи.

Супер клас
http://myclass.at.ua
Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

ВЧИТЕЛЯМ – ПРЕДМЕТНИКАМ

UROKI.NET
http://www.uroki.net
Все для вчителя: поурочне і тематичне планування, відкриті уроки, сценарії шкільних свят, методичні розробки, конспекти уроків, підручники, лабораторні, контрольні роботи і безліч інших матеріалів для вчителів - предметників, матеріали для педагогів-організаторів, шкільних психологів, завучів, класних керівників і директорів шкіл, ліцеїв, гімназій.

Шкільна фізика
http://sp.bdpu.org
Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

Для вчителя хімії та біології

Український біологічний сайт
http://www.biology.org.ua
Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.

Все для учителя биологии
http://bio.1september.ru
Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».

Для вчителя хімії та біології
http://www.uroki.net/docxim.htm
Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

Географія в школі

Географія в школі
http://geosite.com.ua
Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.

Географія в школі
http://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm
Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

Українська мова та література

Українська мова і література
http://ridnamova.ck.ua
Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням.

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка
http://ippo.org.ua
Інформація для учителів - предметників на інформаційно-методичному сайті: методичні рекомендації, дидактичний матеріал, цікавий досвід.

Українська мова і література в школі
http://www.ukr-in-school.edu-ua.net
Електронна версія науково-методичного журналу.

Російська мова та література

Культура письменной речи.
http://www.gramma.ru
Вчителю російської мови: методичні розробки уроків.

Коллекция: русская и зарубежная литература для школы
http://litera.edu.ru
Колекція «Російського загальноосвітнього порталу»: російська та зарубіжна література для школи.

Інформатика

Світ ПК. Учитель-учителю
http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/
Інформаційно - освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.

Інформатика в школі
http://informatik.at.ua
Інформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

Уроки образотворчого мистецтва та праці в школі

Слово вчителя
http://konserg.ucoz.ua Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.
Трудове навчання
http://trudove.org.ua
Сайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво


Copyright MyCorp © 2021